Miło nam, że chcesz nas poznać

Kacper Wojciechowski

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, zajmującą się hurtowym obrotem produktami pochodzącymi ze zwrotów konsumenckich,nadwyżek magazynowych,towarów powystawowych jak u towarów z likwidacji  z największych sieci sklepów 

 

0
Kategorii produktowych
0 %
Zadowolonych klientów
0 %
Zaangażowania

O nas

Nasza firma zajmuje się importem zwrotów konsumenckich, nadwyżek magazynowych, towarów powystawowych jak i towarów z likwidacji  z największych sieci sklepów. Minimum logistycznym do zakupu jest jedna paleta lub jeden box. Wszystkie palety oraz boxy które są dostępne do zakupu w naszej ofercie są sprzedawane tak jak przyjechały z Amazonu, są one pakowane przez wspomnianą wcześniej firmę. Wykaz każdej palety jest tworzony przez Amazon nie przez nas. Oferujemy wiele metod płatności za towar, szczególnie nowością jest możliwość zakupu na raty 0%  poprzez współpracę z mBankiem. Każda wysyłana przez nas paleta jest dokładnie zabezpieczana oraz ubezpieczana u przewoźnika. 

Nasza oferta jest świetnym rozwiązaniem dla osób które chcą zacząć swoją przygodę z odsprzedażą zwrotów konsumenckich, jak również dla firm które chcą rozbudować swoją ofertę handlową. 

Zawsze zapewniamy profesjonalną obsługę oraz szczerą odpowiedź na wszystkie pytania dotyczą dotyczące zakupów u nas.

Zakupy u nas możesz zacząć już od jednej palety lub jednego boxa. Zapewniamy również dostawy całopojazdowe. W przypadku tak dużych dostaw ceny i szczegóły transakcji są ustalane indywidualnie. Mamy możliwość zakupu każdej kategorii produktowej. 

Największe plusy zakupów w naszej firmie : 

  • Gwarancja otrzymania palet oraz boxów w takim samym stanie jakie spakowała je firma Amazon.
  • Profesjonalna obsługa 
  • Możliwość szybkiej dostawy na terenie całej polski w cenie 200 złotych od jednej palety oraz poza granice kraju ( koszt wysyłki poza granice polski jest ustalany indywidualnie )
  • Wiele metod płatności takich jak : płatność ratalna mBank Raty 0%,  PayU , blik, przesyłka pobraniowa, przelew na konto, płatność przy odbiorze osobistym.
  • Możliwość odbioru osobistego codziennie!
  • Możliwość dostaw całopojazdowych każdej kategorii produktowej w atrakcyjnych cenach!
  •  Bardzo częste dostawy wielu kategorii oraz możliwość rezerwacji palet które dopiero są w drodze na nasz magazyn.  

Musimy pamiętać że decydując się na zakup tego typu towaru akceptujemy fakt i jesteś świadomi że ze względu na specyfikę oferty zakupionego towaru nie można zwrócić ani zareklamować.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą! W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę zajrzeć jeszcze do zakładki “Pytania” lub skontaktować się z nami mailowo Biuro@kwcapital.pl. 

TRANSLATE with
COPY THE URL BELOW
Back

EMBED THE SNIPPET BELOW IN YOUR SITE

 

“>

Enable collaborative features and customize widget: Bing Webmaster Portal

Polecamy:

Image hover effect image

Sprawdź

Image hover effect image

Sprawdź

Image hover effect image

Sprawdź

Image hover effect image

Sprawdź

Image hover effect image

Sprawdź

Image hover effect image

Sprawdź

Sprawdź nasze oferty specjalne