FAQ

Nie masz pewności - Sprawdź

Z opinii naszych klientów wynika że na paletach możemy zarobić średnio od 50% do aż 150% 

Jest to zależne od modelu sprzedażowego, popytu na konkretne produkty w danym czasie czy stanu produktów jakie dostaniemy w palecie. 

Musimy pamiętać że zakup towarów pochodzących ze zwrotów konsumenckich jest inwestycją która wiąże się z ryzykiem. Prosimy o przemyślane zakupy. 

 

Zwroty konsumenckie Amazon definiowane są jako wszelkie towary wcześniej sprzedane konsumentowi za pośrednictwem sklepu Amazon, a następnie zwrócone. Manifest jest dostarczany wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowi gwarancji otrzymanych przedmiotów ( możliwe różnice +/-5%) Nie ma gwarancji, że produkty będą funkcjonować. Produkty zwracane przez konsumentów mogą mieć rysy, zarysowania i/lub wgniecenia. W produktach może brakować akcesoriów lub części. Produkty mogą wymagać naprawy przed dalszą odsprzedażą. Wszystkie zwroty konsumenckie, niezależnie od stanu, są sprzedawane w stanie jakim są „AS-IS”.

Z regały są to towary w  klasie  A/B/C ( przy każdym produkcie na stronie jest informacja jakiej klasy jest dana paleta czy box ) 

 

Nadwyżki magazynowe (ang. “overstock” lub “excess inventory”): Nadwyżki magazynowe to sytuacja, w której firma Amazon posiada w magazynie lub centrum dystrybucyjnym większą ilość produktów, niż jest w stanie sprzedać w normalnym tempie. Może to wynikać z różnych czynników, takich jak zmiana trendów rynkowych, zmniejszenie popytu na dany produkt, błędne oszacowanie zapotrzebowania lub błędy w zarządzaniu łańcuchem dostaw.

Z regały są to towary w  klasie  A/B ( przy każdym produkcie na stronie jest informacja jakiej klasy jest dana paleta czy box ) 

 

A – towar nowy lub nie noszący śladów użytkowania, możliwe delikatne uszkodzenia oryginalnego opakowania lub opakowanie zastępcze, możliwe drobne mikrorysy powstałe w wyniku pakowania towarów. 

B – towar używany lub powystawowy sprawny, który może posiadać ślady użytkowania, braki w dodatkowych akcesoriach lub drobne wady.

C – towar uszkodzony, niesprawny wymagający naprawy przed dalszą odsprzedażą

 

Przy każdym produkcie istnieje oznaczenie jakiej klasy jest dana paleta lub box. 
 
Z regały towary pochodzące ze zwrotów konsumenckich są w klasie A/B/C, a towary pochodzące z nadwyżek magazynowych oraz likwidacji w klasie A/B
 

 

Decydując się na zakup tego typu towaru akceptujesz fakt i jesteś świadomy/a że ze względu na specyfikę oferty zakupionego towaru nie można zwrócić ani zareklamować.

 

  • Płatność przelewem na konto 
  • płatność na raty 0% poprzez współpracę z mBankiem
  • Płatność gotówką u kuriera 
  • płatność przy odbiorze ( w przypadku odbioru osobistego ) 

 

 

  • Przesyłka kurierska ( czas wysyłki wynosi do 3 dni roboczych ) ( Cena przesyłki to 200 zł od jednej palety na terenie całej polski  )
  • Odbiór osobisty który jest możliwy 7 dni w tygodniu po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru  
  • Dostawy całopojazdowe ( ustalane indywidualnie )  

W specyfikacjach Znajdziemy wszystkie potrzebne informacje dzięki którym będziemy mogli wybrać Palety czy boxy.

Aby znaleść produkty w internecie wystarczy kliknąć w “link google” który jest widoczny obok nazwy produktu a urządzenie od razu przekieruje nas do wyszukiwarki.

Pliki które są do pobrania są  dostosowane do otwierania w programie excel lub numbers na systemach Windows lub IOS. Pliki mogą nie otwierać się poprawnie na telefonach komórkowych lub innych urządzeniach mobilnych. Radzimy przeglądać specyfikacje na komputerze lub przeglądać manifest w opisie produktów. 

 

W celu kontaktu prosimy o wysłanie wiadomości mail na adres biuro@kwcapital.pl 

Staramy się udzielać informacji codziennie!